Logo

با انتشار نامه بازرس شورای عالی هلال احمر؛

اعتراضات به سوء مدیریت در ریاست جمعیت هلال احمر بالا گرفت

دسته بندی : اجتماعی
1398/06/26
در پی گسترش اعتراضات اعضا و انتشار نامه بازرس شورای عالی جمعیت هلال احمر درباره آنچه سوءمدیریت در ریاست این مجموعه عنوان شده بود، جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر تشکیل نشد.
پایگاه خبری تازه نیوز

به گزارش تازه نیوز، یک منبع آگاه در جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در جلسه شوراى عالى که مطابق دعوتنامه قبلى مى بایست امروز برگزار میشد، نماینده ولى فقیه، نمایندگان رییس جمهور، اعضاى منتخب شورا و بازرسان جمعیت، در اعتراض به سوء مدیریت رییس جمعیت و عدم توجه وى به هشدارها و تذکرات مکرر آنها، شرکت نکردند.
این منبع آگاه افزود: دکتر صوفى بازرس شوراى عالى جمعیت امروز در پیامى مراتب اعتراض و عدم شرکت در جلسات را به ریاست جمعیت اعلام کرده بود که در نهایت با عدم حضور اعضاء جلسه شوراى عالى تشکیل نشد.
متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقاى دکتر پیوندى
رییس محترم جمعیت هلال احمر کشور
باسلام
بدلیل بی توجهی جنابعالى به هشدارها ، تذکرات و توصیه های مکرر نماینده محترم ولى فقیه ، نمایندگان رییس جمهور در شورا ، اعضاى منتخب شوراى عالى ، بازرسان شورا و حراست محترم جمعیت در مورد برخورد جدی با افراد سود جو و در کمین جمعیت ، در سازمان تدارکات پزشکى ، مراکز درمانى خارج از کشور و سایر بخش هاى اقتصادى جمعیت که نهایتا منجر به مداخله ی نهاد های امنیتی به این موضوعات شد و با نهایت تاسف تصویری ضعیف و بیکفایت از مدیریت جمعیت در حل مسائل داخلیش نشان داد .
لذا اینجانب به عنوان بازرس شورای عالی در اجراى وظایفى که به نیابت از مجمع ، اعضا و داوطلبان خدوم و بدنه مطهر جمعیت هلال احمر سراسر کشور بر عهده دارم ، در اعتراض به سوء مدیریت شما بر این موضوعات مهم ، تا اطلاع ثانوی از حضور در جلسه ی شورا امتناع خواهم کرد .

دکتر محمد حسین صوفى
بازرس شوراى عالى جمعیت هلال احمر کشورارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000